Send

Asona al meer dan 35 jaar de specialist in akoestiek

Asona werd opgericht in 1978 en heeft sindsdien diverse unieke akoestische materialen voor geluidsabsorptie op de markt gebracht. In ruim 35 jaar hebben wij inmiddels veel projecten uitgevoerd en veel ervaring opgedaan. 

Doel en filosofie van Asona is verbetering van het akoestische klimaat in het algemeen en het verbeteren van de ruimteakoestiek door het reduceren van de
nagalmtijd. Het eindresultaat is altijd een wereld met een aangenamer en comfortabeler leefklimaat.

Ons team helpt je graag:

 geluiddempend

Carola Keim

 Commerciële

binnendienst

carola@asona.nl

020-643 58 50 kies 1

08:00 - 16:00
afwezig op woensdag

 
 geluiddempend

Robert Makker

accountmanager

projectleider

robert@asona.nl

020-643 58 50 kies 1

08:00 - 16:00

 
 geluiddempend

Clifthon Zebeda

calculator

werkvoorbereider
 

clifthon@asona.nl

020-643 58 50 kies 3

08:30 - 16:30

 
geluiddempend

Bartek Pekala

planner

website / social media
 

bartek@asona.nl

020-643 58 50 kies 4

08:30 - 16:30

 
geluiddempend

Pierre Weij

administrateur

project administratie 

pierre@asona.nl

 020-643 58 50 kies 2

9:00 - 17:00
afwezig op donderdag

 
geluiddempend

Bob Diepeveen

officemanager

inkoop / logistiek

bob@asona.nl

020-643 58 50 kies 5

9:00 - 13:00