Send

Asona al meer dan 35 jaar de specialist in akoestiek

Asona werd opgericht in 1978 en heeft sindsdien diverse unieke akoestische materialen voor geluidsabsorptie op de markt gebracht. In ruim 35 jaar hebben wij inmiddels veel projecten uitgevoerd en veel ervaring opgedaan. 

Doel en filosofie van Asona is verbetering van het akoestische klimaat in het algemeen en het verbeteren van de ruimteakoestiek door het reduceren van de
nagalmtijd. Het eindresultaat is altijd een wereld met een aangenamer en comfortabeler leefklimaat.

Ons team helpt je graag:

geluiddempend

Rob van Beek

salesmanager

Sonacoustic /
Sonaspray

rob@asona.nl

06-21 263 398

 
geluiddempend

Roy Sluiter

projectleider

Sonaspray /
horeca

roy@asona.nl

06-15 573 676

 
 geluiddempend

Clifthon Zebeda

calculator

werkvoorbereider
 

clifthon@asona.nl

06-52 677 600 
020-643 58 50 kies 3

 
geluiddempend

Bartek Pekala

planner

werkvoorbereider
 

bartek@asona.nl

06-52 513 280
020-643 58 50 kies 4

 
geluiddempend

Pierre Weij

administrateur

financiele administratie

pierre@asona.nl

 020-643 58 50 kies 2

 
geluiddempend

Bob Diepeveen

officemanager


 

bob@asona.nl

020-643 58 50 kies 5